Опис
Інформація для замовлення
Водяна баня лабораторна 1000W HH-S4 Zenith Lab застосовується в лабораторіях медицини і ветеринарії, промислових лабораторіях, лабораторіях нафтохімічної і газової промисловості, стоматології, хірургії, травматології, в науково-дослідних інститутах.
ОСОБЛИВОСТІ БАНІ ВОДЯНОЇ ЛАБОРАТОРНОЇ 1000W HH-S4 ZENITH LAB
- мікропроцесорне управління;
- цифровий дисплей внутрішньої температури;
- прилад виготовлений із нержавіючої сталі;
- підходить для термостатики, депарафінізації, стерилізації.
| Місткість | 10л |
| Потужність | 1000 Вт |
| Коливання температури | ±1°C |
| Температурний діапазон | RT+5 -99°C |
| Температурна однорідність | ±1°C |
| Напруга | 110В 60 Гц /220В 50 Гц |
| Робочий розмір(мм) | 300х300х120 |
| Розміри (мм) | 370х370х240 |
| Вага | 5,5 кг |
- Ціна: 8 870 ₴

