Опис
Інформація для замовлення
Водяна лабораторна баня застосовується в лабораторіях медицини і ветеринарії, промислових лабораторіях, лабораторіях нафтохімічної і газової промисловості, стоматології, хірургії, травматології, в науково-дослідних інститутах.
ОСОБЛИВОСТІ БАНІ ВОДЯНОЇ ЛАБОРАТОРНОЇ 1500W HH-S6 ZENITH LAB
- мікропроцесорне управління;
- цифровий дисплей внутрішньої температури;
- прилад виготовлений із нержавіючої сталі;
- підходить для термостатики, депарафінізації, стерилізації.
| Місткість | 16л |
| Потужність | 1500 Вт |
| Коливання температури | ±1.5°C |
| Температурний діапазон | RT+5 -99°C |
| Температурна однорідність | ±1°C |
| Напруга | 110В 60 Гц /220В 50 Гц |
| Робочий розмір(мм) | 460х300х120 |
| Розміри (мм) | 530х370х240 |
| Вага | 7,5 кг |
- Ціна: 10 800 ₴

