
влевовправо
Стілець туалет VZT-12627 складний стілець туалетний горщик для дорослих хворих
- Немає в наявності
- Код: VZT-12627 *
2 149 ₴
+380 (99) 378-14-14
- +380 (96) 378-14-14
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець туалет VZT-12627 складний стілець туалетний горщик для дорослих хворих
Стілець туалет призначений для санітарно-гігієнічних процедур при догляді за ослабленими користувачами. Для зручності використання та санітарного очищення стілець має стійку конструкцію зі знімною кришкою та відром. Складаний механізм дозволяє скласти стілець до компактних розмірів. Для додаткової безпеки користувача стілець має бічні підлокітники та спинку.
При покупці в нашій мережі магазинів Profmedmarket Ви отримуєте якісний сертифікований товар та високий рівень покупки.
ПЕРЕЙТИ І ДИВИТИСЯ ВСІ ТУАЛЕТНІ СТІЛЬЦІ НА САЙТІ
Особливості
- стальна конструкція, що складається;
- довговічні пластикові кріплення та сидіння;
- всі частини розбірної конструкції зручно фіксуються кнопковим механізмом;
- м'які гумові наконечники для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики
- ширина між підлокітниками: 45 см.;
- висота сидіння: 41-56 см. (7 рівнів регулювання висоти);
- підлокітники: фіксовані;
- вага виробу: 4,9 кг.
- колір: темно-сірий;
- максимальне навантаження: 114 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 114 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 41 см |
| Максимальна висота | 56 см |
| Вага | 4.9 кг |
| Ширина між поручнями | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип санітарного пристосування | Стілець-туалет |
| Артикул | 12627 |
| Стан | Нове |
| Група | Туалетні стільці і приналежності для туалету |
| Тип призначення | Стілець-туалет складаний сталевий 12627 Dr.Life, стілець туалетний горщик для дорослих, хворих |
- Ціна: 2 149 ₴



