
Ходунки складані з двома кнопками, алюмінієві Doctor Life 12850
- Готово до відправки
- Код: VZT-12850 *
1 389 ₴
+380 (99) 378-14-14
- +380 (96) 378-14-14
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ходунки фіксовані 12850 Dr.Life складні медичні алюмінієві для інвалідів дорослих літніх
Ходунки виконують функцію додаткової опори під час ходьби, працюють у режимі фіксованої рами.
При покупці в нашій мережі магазинів Profmedmarket Ви отримуєте якісний сертифікований товар та високий рівень покупки.
ПЕРЕЙТИ І ДИВИТИСЯ ВСІ ХОДУНКИ НА САЙТІ
Особливості:
- полегшена посилена конструкція з подвійною рамою;
- двосторонні надійні фіксатори складання/розкладання;
- телескопічний механізм регулювання висоти;
- зручно складаються для транспортування;
- ручки мають додаткові полімерні накладки;
- м'які гумові наконечники для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
- Ширина верхньої частини: 43,5 см
- Ширина основи: 54 см
- Глибина основи: 56 см
- Висота ходунків (регульована): 81-91 см
- Ширина бічних стійок: 46 см
- Діаметр труб 2,5 см
- Вага 3кг.
- Сірий колір
- Максимальне навантаження 135 кг
Ходунки – profmedmarket.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип рами ходунків | Некрокуючі (стаціонарні) |
| Тип ходунків | Ходунки з гумовими наконечниками на чотирьох підставах |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 81 см |
| Максимальна висота | 91 см |
| Ширина верхньої частини | 43 см |
| Глибина ходунків | 33 см |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ходунки фіксовані (нешагающие) 12850 Dr.Life складні медичні алюмінієві для інвалідів, дорослих (літніх) |
| Матеріал виготовлення рукоятки | Полімерні накладки |
| Артикул | 12850 |
| Група | Ходунки |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 389 ₴
